Mistři klubů 2001

Tabulka je průběžně doplňována, poslední aktualizace 22.10.2002
(zpět na Golf.cz)

Číslo
klubu
Místo Klub rány muži rány ženy jamky muži jamky ženy
2 Brno 1932 GC Brno 1932 Jaroslav Řádek Zuzana Horáková    
3 Karlovy Vary GC Karlovy Vary Petr Hoffman Vlasta Peterková    
4 Mariánské Lázně GC Mariánské Lázně David Kaplan   Michaela Hamplová    
6 Ostrava Park GC Ostrava Roman Pientka Tereza Pochobradská    
8 Poděbrady GC Poděbrady Radek Horyna Marie Belohubá    
9 Praha GC Praha Petr Nič Zuzana Mašínová František Münster Marcela Hyková
10 Hodkovičky GCC Prague Ladislav Bien Jana Kaprová    
12 Líšnice GK Líšnice Květoslav Strachota Aneta Kubalová Květoslav Strachota Aneta Kubalová
14 Semily GC Semily Jan Klikar Šárka Hyková    
16 Štiřín GC Štiřín Libor Štícha Petra Kvídová    
19 Karlštejn Praha Karlštejn GK Mikuláš Ordnung Iveta Holubová    
20 Slušovice Derby GC Slušovice Michal Mrázek Jana Semotámová    
22 Most 1. GC Most Vilém Staněk Irena Kalinová    
23 Bechyně 1. Jihočeský GK Bechyně Vít Rotter Věra Hesová    
24 Olomouc GC Olomouc Petr Kabát Marcela Kalabisová    
28 Slavkov GC Austerlitz Michal Leimberger Kateřina Resová    
30 Erpet GC Erpet Petr Němeček Lucie Šarochová    
32 Luby GC Luby Miroslav Kokoška Ptáčková Gabriela    
35 Hradec Králové GC Hradec Králové Lukáš Vaněk Barbora Drbalová    
41 Hamry GCC Svobodné Hamry Pavel Anger Michaela Valášková K. Boháč  
42 Autodrom Brno GKAB Miroslav Stehlík Vladislava
Kratochvílová
Richard Slavík Vladislava
Kratochvílová
43 Kravaře Zámecký GC Kravaře Wieslav Kapral      
44 Konopiště Golf Klub Konopiště Martin Lípa Gabriela Chvátalová    
45 Jěštěd Ještěd GCC Kosmas Illiadis Jana Kotková    
46 Čechie GK Čechie Roman Svoboda Tereza Pigová    
47 Darová GC Darovanský Dvůr Marek Nový Eva Hlaváčková    
48 Sokrates Sokrates GCC Jakub Adamec Ingrid Popeláková    
49 Alfrédov GC Alfrédov Karel Holý   Karel Holý  
51 Bystřice GC Nová Bystřice Tomáš Kamas Věra Hesová    
52 Harrachov GC Harrachov Zdeněk Moravec   Zdeněk Moravec  
53 Liberec GC Liberec Matěj Čejchan Tereza Vavrušková    
50 Beřovice GC Beřovice Adam Koukol Alena Maštalířová    
56 Podbořánky GC Podbořánky Karel Příhoda ml. Lenka Příhodová Karel Příhoda ml. Bohuslava Čejková
57 Hluboká Golf Club Hluboká Rudolf Klacek Martina Musilová    
58 Podbořánky GC Podbořánky Tomáš Kopačka      
59 Lipno Lipno GC Petr Karban Pailína Ardová    
61 Nová Amerika GC Nová Amerika Martin Novák Jana Palatková Luboš Klikar Jana Palatková
63 Bystřice Mnich GC Mnich Pavel Richter Jaroslava Voborská    
66 Malevil Královský GC Malevil Karel Miřejovský Klára Tůmová Milan Zadák Šárka Pelcová
70 České švýcarsko KHGČŠ Ivan Široký Jitka Švecová Ivan Široký Zdenka Široká
72 Grabštejn GCG Jakub Záleský Anna Sixtová    
  Místo Klub rány muži rány ženy jamky muži jamky ženy

(zpět na Golf.cz)
odd_iron.gif (543 byte)