DĚTSKÁ GOLFOVÁ TOUR - Karlík - Karlštejn
 
 
 
 
 
Společná do 12 let - Rány bez vyrovnání
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
1. ŠAROCH Jan  GCEP  ŽČ   12.6  82 (38) 82 12,0
2. RYBA Jan  GCKV  ŽČ   16.0  86 (38)  86 15,4
3. NECHANICKÝ Rudolf jn.  GCML  ŽČ   13.8  90 (32)  90 13,9
4. MELECKÝ Josef  ZGCK  ŽČ   20.5  90 (39)  90 19,3
5. ČEPELÁK Michal  GCKV  ŽČ   23.6  92 (40)  92 22.0
6. KORDA Jiří jun.  PGCO  ŽČ   17.6  93 (35)  93 17,6
7. UHER Tomáš  GCEP  ŽČ   15.3  93 (30)  93 15,4
8. URBANOVÁ Edita  GCKO  ŽČ   24.4  95 (39)  95 23,2
9. CHLEBIŠ Ondřej  PGCO  ŽČ   21.5  96 (34)  96 21,5
10. SUK Cyril  GCPY  ŽČ   24.9  97 (38)  97 24,1
11. KADAVÝ Oto  GCP  ŽČ   28.8  98 (39)  98 27,3
12. JANTOVÁ Sandra  ZGCK  ŽČ   24.3  98 (35)  98 24,3
13. JANÍK Josef  PGCO  ŽČ   19.8  98 (32)  98 19,8
14. PŘÍHODA Martin  GCKV  ŽČ   14.9  98 (27)  98 15.0
15. MLČOCH Tomáš  PGCO  ŽČ   20.0  99 (31)  99 20,1
16. MRŮZEK Filip  GCML  ŽČ   19.0  99 (29)  99 19,1
17. KORDOVÁ Jessica  PKGK  ŽČ   28.5  100 (37)  100 28.0
18. SEDLÁČEK Martin  PGCO  ŽČ   36.0  101 (44)  101 32.0
19. ZAMRZLA Lukáš  GCKV  ŽČ   18.0  103 (24)  103 18,1
20. ORAVEC Michal  GCEP  ŽČ   36.0  104 (41)  104 33.5
21. MYSLIL Vojtěch  JGCC  ŽČ   25.9  104 (30)  104 26.0
22. SVĚNTEK Martin  PGCO  ŽČ   14.8  105 (22)  105 14,9
23. KOTKOVÁ Irena  JGCC  ŽČ   34.6  108 (36)  108 34.6
24. TÁBORSKÁ Kristýna  GCEP  ŽČ   33.5  109 (34)  109 33.5
25. FLACHS René  GCML  ŽČ   30.9  110 (30)  110 31,1
26. ŠPIDLOVÁ Barbora  GCKV  ŽČ   33.0  111 (33)  111 33.0
27. SKALLEOVÁ Nora  GCPY  ŽČ   25.7  111 (29)  111 25,8
28. BENEŠ JUN. Josef  GCP  ŽČ   35.5  114 (33)  114 35.5
29. JOKLOVÁ Simona  GCML  ŽČ   36.0  115 (32)  115 36.0
30. DAVIDOVÁ Eva  GKL  ŽČ   35.7  116 (29)  116 35.9
31. GAUDL Lukáš  GCEP  ŽČ   29.5  118 (26)  118 29,7
32. SLAPNIČKOVÁ Karolína  GCP  ŽČ   35.0  126 (23)  126 35.2
33. MAN Michal  GCEP  ŽČ   36.0  129 (19)  129 36.0
34. PAVLÍČEK Jan  GCŠ  ŽČ   36.0  135 (20)  135 36.0
35. KONEČNÝ Martin  GCP  ŽČ   36.0  137 (17)  137 36.0
 
 
 
Dívky do 14 let - Rány bez vyrovnání
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
1. DUDYSOVÁ Agáta  BGK  ŽČ   14.5  84 (38)  84 13,9
2. BUDÍNOVÁ Samanta  GCEP  ŽČ   14.6  88 (34)  88 14,6
3. DITTERTOVÁ Silvie  GCML  ŽČ   13.3  89 (32)  89 13,4
4. SVOBODOVÁ Hana  GCKV  ŽČ   23.5  91 (41)  91 21,5
5. ELIÁŠOVÁ Sabrina  GCML  ŽČ   15.9  93 (31)  93 16.0
6. ŠEBESTOVÁ Marie  PGCO  ŽČ   24.9  94 (41)  94 22,9
7. PIGOVÁ Tereza  PKGK  ŽČ   20.0  95 (36)  95 20.0
8. TICHÁ Judita  GCEP  ŽČ   22.7  96 (35)  96 22,7
9. KOTKOVÁ Jana  JGCC  ŽČ   18.6  96 (31)  96 18,7
10. DVOŘÁKOVÁ Petra  GCML  ŽČ   17.5  101 (25)  101 17,6
11. MICHÁLKOVÁ Eva  PGCO  ŽČ   25.5  102 (34)  102 25,5
12. BUZICKÁ Kristýna  GCŠ  ŽČ   26.0  102 (32)  102 26.0
13. GROHMANNOVÁ Karin  ZGCK  ŽČ   30.8  106 (34)  106 30,8
14. GAUDLOVÁ Lucie  GCEP  ŽČ   27.9  107 (30)  107 28,1
 
 
 
Chlapci do 14 let - Rány bez vyrovnání
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
1. VÁCLAV Petr  GCŠ  MŽ   8.6  83 (35) 83 8,6
2. PRINC Lukáš  GCEP  MŽ   14.1  83 (40)  83 12,9
3. TRUBAČ Jan  GCKV  MŽ   10.2  85 (34)  85 10,2
4. ZULÁK Vilém  GCEP  MŽ   15.8  86 (39)  86 14,9
5. ILIADIS Nikos  GCS  MŽ   13.4  86 (36)  86 13,4
6. CHRÁSTEK Michal  GCBŘ  MŽ   19.5  88 (41)  88 17,7
7. NOSEK František ml.  GCKV  MŽ   13.9  88 (35)  88 13,9
8. PETELE Kryštof  GCML  MŽ   11.5  89 (31)  89 11,6
9. MERGL Jan  GCML  MŽ   12.8  91 (31)  91 12,9
10. MAREŠ Jakub  CGC  MŽ   21.2  92 (39)  92 20.0
11. MALEC Tomáš  GCŠ  MŽ   20.7  93 (38)  93 19,9
12. ZIMA Petr  PGCO  MŽ   19.0  93 (36)  93 19.0
13. HOVĚZÁK Jan  GKAB  MŽ   12.6  93 (29)  93 12,7
14. RANČÁK Martin  GCŠ  MŽ   20.8  94 (37)  94 20,4
15. MEINDL Lukáš  GCAL  MŽ   23.2  95 (38)  95 22,4
16. MAŠTALÍŘ Tomáš  GCŠ  MŽ   19.9  95 (36)  95 19,9
17. BARTA Vladimír  GCEP  MŽ   13.5  95 (29)  95 13,6
18. PÁLENÍK Štefan  GCEP  MŽ   14.1  96 (29)  96 14,2
19. HOLÝ Ondřej  GKKT  MŽ   28.5  98 (41)  98 26,0
20. TOMAN Marek  GCML  MŽ   21.8  98 (34)  98 21,8
21. MOTL Jan  GCML  MŽ   16.0  98 (27)  98 16,1
22. BRÁZDA Mikuláš  PGCB  MŽ   26.4  99 (38)  99 25,6
23. KOMÁREK Martin  GSCZ  MŽ   22.7  99 (34)  99 22,7
24. PROKOP Jan  PKGK  MŽ   22.8  99 (36)  99 22,8
25. PIERZCHALA Jaroslaw  PGCO  MŽ   17.0  100 (31)  100 17,1
26. FREUND Daniel  GCKV  MŽ   16.5  101 (29)  101 16,6
27. PLAČEK Vojtěch  PGCO  MŽ   21.0  102 (30)  102 21,1
28. HOFMAN JUN. Ondřej  1.JČB  MŽ   26.2  103 (34)  103 26,2
29. ASTL Pavel  PKGK  MŽ   36.0  107 (42)  107 33.0
30. MILATA Tomáš  BGK  MŽ   31.0  111 (31)  111 31.0
31. POLÁČEK Thomas  JGCC  MŽ   30.3  111 (30)  111 30,5
32. TIŠER Jakub  GCML  MŽ   25.5  112 (29)  112 25,6
33. KRŠŇÁK Vít  GCŠ  MŽ   24.4  112 (25)  112 24,5
34. MÁLEK Lukáš  GCML  MŽ   24.5  112 (25)  112 24,6
35. FROUZ David  GCBŘ  MŽ   36.0  114 (39)  114 34.5
36. VÁCLAVOVIČ Pavel  GCŠ  MŽ   36.0  115 (33)  115 36.0
37. SEIFERT Ludvík  GCKV  MŽ   30.2  116 (27)  116 30,4
38. LUKEŠ Filip  GCP  MŽ   31.0  122 (33)  122 31.0
39. STEINZ Ondřej  GCLI  MŽ   21.9  scr (0)   22.0
 
 
 
Kadeti - Rány bez vyrovnání
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
1. STANISLAV Jakub  GCKV  MŽ   17.1  82 (45)  82 14,4
2. KRATOCHVÍL JUN. Petr  PKGK  MŽ   9.6  88 (31)  88 9,7
3. PŘÍHODA Karel  GCKV  MŽ   9.8  89 (31)  89 9,9
4. ŠKARDA Martin  PKGK  MŽ   13.2  98 (26)  98 13,3
5. ZIKOVÁ Hana  PKGK  ŽČ  ZK  12 (39) 106 ZK
6. CHRAMOSTA Vladimír  GCŠ  MŽ   32.7  118 (33)  118 32.7