Pořadí pro finále PGAC - po čtyřech kolech 

Zápis z Valné hromady PGAC konané 11.8.2000 v M. Lázních

16.8.

Zpráva prezidenta - zrušení turnaje PGAC Order of merit 21.8. 00 v Bechyni.

Vážení přátelé, 
bohužel opět odpadá turnaj PGAC Order of merit, který se měl konat dne 21.8. 2000 v Bechyni, neboť se opět přihlásilo pouze 5 účastníků, tak jako v případě turnaje v Ostravě. 
V podstatě to znamená, že zbývá už jenom jeden tento turnaj, který se bude konat 18.9. 2000 v Mariánských Lázních. Bude to pro mnohé poslední příležitost k dosažení potřebných výsledků v tomto roce, protože na závěrečné finále Eurotel CZECH OPEN, které se bude konat ve dnech 30.9.-1.10. 2000 se mnozí naši členové, zejména ti, kteří to nejvíce potřebují, už nedostanou vzhledem k postupovému klíči. 
Proto je třeba, aby všichni zmobilizovali své síly a připravili se na pondělí 18.9. co nejlépe, aby tak mohli tuto příležitost využít opravdu dokonale. 
Pro přehled opět uvádíme poslední stav našeho žebříčku - The order of merit 2000 po PGAC Eurotel v Mariánských Lázních. Zároveň též uveřejňujeme předběžné pořadí po čtyřech turnajích Eurotelu, které rozhodne o nominaci na finále v Mariánských Lázních, kde dostaneme 35 míst. 
V závěru mě dovolte ještě jednou pogratulovat Petrovi Mrůzkovi ke skvělému výkonu v "Play off" v Mariánských Lázních, kde zvítězil úžasným "birdie" na 18. jamce a získal tak své první turnajové vítězství v letošním roce. 

Tomáš Teissing

21.7.

Oznámení o internetové adrese PGAC


20.7.

Startovní listina  Eurotel PGAC Tour -  neděle 23.7. Karlštejn

Informace prezidenta PGAC - vzdělávání 

Informace prezidenta PGAC - turnaje v zahraničí

 

21.6.

Ostravský turnaj odložen.

PGAC ORDER of MERIT 2000, který se měl konat v Ostravě dne 26.6. 2000 bude přeložen na pozdější dobu vzhledem k malému počtu přihlášek z řad profesionálů. V Poděbradech se zúčastnilo 15 PRO, kteří všichni prokázali, že se umí poprat s hřištěm, které se obvykle nehraje tak často jako ostatní a které patří bezpochyby k nejtěžším v Čechách. Výsledky J. Juhaniaka (74) a vítěze turnaje J. Seiferta (73) opět jasně ukázaly, že oba naši PRO patří mezi absolutní špičku v Česku a navíc jsou schopni dosáhnout těchto výsledků na kterémkoliv hřišti. Zarážející je slabá účast našich učňů, pro které je vlastně turnaj "Order of Merit" pořádán a kteří by měli této příležitosti využít k dosažení požadované hrací úrovně. 5 přihlášek na Ostravský termín je závažným signálem pro zamyšlení nad touto situací a vyvození odpovídajících opatření. 

Tomáš Teissing