cgf.gif (1943 byte)
ČESKÁ GOLFOVÁ FEDERACE
Kalendář turnajů 2001
(akce ČGF)

Datum

AMD BRNO

14.4. Velikonoční
28.-29.4. sponzorský
  1.6. Májový stableford
  8.5. Květnový
12.5. NERA Cup
19.5. Jarní série 1
20.5. Jarní série 2
26.5. AUTONOVA Cup
  8.6. SERGO Cup
  5.7. Kvalifikace Mistrovství GK na jamky
  7.-8.7. Mistrovství GK na jamky
21.-22.7. Cena Masarykova okruhu
  4.-5.8. sponzorský
20.-26.8. hřiště UZAVŘENO
  8.-9.9. Napoleon Ryder Cup 2001
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
  6.10. Podzimní série 1
7.10. Podzimní série 2
13.10. Podzimní série 3
14.10. Podzimní série 4
27.-28.10. Greenkeeper Tour
. HCP úterý ( 20.3. - 27.11.)
Datum

BECHYNĚ

28.4.  Jarní
5.5. Májový
18.5. Shimadzu Cup
19.5. Intermedia Tour
26.5. Klubový
9.6. Sense Progress Cup
16.6. HC GOLF Open
23.6. Centro Cup
30.6. Seat Cup
10.-15.7. Týden golfu
28.-29.7. Senior Tour
18.8. Flexovit Cup
25.8. Třeboňský pohár
31.8. SKI Tour
15.9. Micro-Sensor Cup
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.9. Zámecký pohár
6.10. Klubový
13.10. Dobrá vůle
20.10. Klubový
27.10. Železná
. HCP neděle  (6.5. -21.10.)    
Datum

BEŘOVICE

14.5. Velikonoční
15.5. Pomlázkový
29.4. Čarodějnice
5.-6.5. Májový
19.5. Hujeři
2.-3.6. sponzorský
16.-17.6. Beřov. neofic. mistrovství na jamky
30.6.-1.7. sponzorský
7.7. Texas scramble dvojic
28.7. Brutání brutto
5.8. Absolventský
18.-19.8. sponzorský
25.8. Beřovický koláč
8.-9.9. Canon start
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.-30.9. VŘSR
3.-4.11. Cross country
Datum

CIHELNY

28.-29.4.

Cihelny Test Cup I.

5.-6.5.

Cihelny Test Cup II.

12.-13.5.

Cihelny Test Cup III.

25.5.

IDGS

26.5.

Oficiální otevření hřiště + akademie

27.5.

Open Cup

2.6.

Allianz Cup - Manager Golf Tour

3.6.

Peugeot Challenge - kvalifikace

8.6.

GCCP - Hodkovičky Open

9.6.

KCB Interleasing Cup

16.6.

Unigolf

17.6.

Gold Cup

23.6.

RELAX

24.6.

Czech Golf Production

30.6.

RELAX

1.7.

IDGS

5.-6.7.

Millenium business tour

7.7.

Paegas Golf Tour

14.-15.7.

PGA Championship I.

21.-22.7.

Ragtime

28.-29.7.

Czech Golf Production

4.-6.8.

PGA Eurotel Tour

11.-12.8.

Cihelny Open

24.-26.8.

Match Play Championship

30.8.-2.9.

Družstva - II. liga

8.9.

Finále - Ladie's Czech Golf Tour 2001

15.9.

Zlatá cihla

22.-23.9.

Mistrovství klubu na rány

17.-23.9.

Rezervace RELAX

29.9.

Generali Cup

6.-7.10.

Východ ČR - Západ ČR

22.-23.9.

Mistrovství klubu na rány
6.-7.10. Východ ČR - Západ ČR
Datum

HARRACHOV

22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
6.-7.10. Open 2001
Datum

HRÁDEK

28.-29.4. Golf Hrádek Cup
11.5. ČS ŽP Golf Cup
18.5. C - Systtems Oskar Cup
7.6. Elba Golf Classic
9.-10.6. ČSOB Golf Cup
16.-17.6. Královéhradecký pohár
22.-23.6. Microsoft Golf Cup
24.6. Microsoft Golf Cup
18.-19.8. Zámecký pohár hraběte Harracha
25.8. Pohár mládeže
8.-.9.9. Match Play Open
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
8.12. Mikuláš Golf
. HCP středy (květen - září)
Datum

JEŠTĚD

26.5. Jarní pohár
9.-10.6. Mistrovství JGCC na jamky
23.6.  Intermedia Tour + Noc pod Ještědem
14.-15.7. Kvalif. - Pohár klubů-STŘED
28.-29.7. Ještěd Open
12.8. Lefthander Cup
26.8. Pohár dětí a mládeže
1.-2.9. ŠKODA AUTO Cup
8.9. Olympus Cup
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.-.30.9. Ještěd Masters
13.-.14.10. Millenium Tour
27.10. Winter Cup
Datum

KARLOVY VARY

28.4. MK Promotion
29.4. GR
5.5. Eurogolf Group
12.5. OKKO
19.-20.5. Charity Golf Party
26.-27.5. AMATEUR TOUR 2001
2.6. Saga Trade
  3.6. Ju-Turn
9.-10.6. Credit Suisse Group Golf Open
16.6. Mercedes Cup
23.6. BPA
25.-29.6. ME družstev seniorů
30.6. Eurogolf Group
2.-3.7. Bohemia Cup
7.7. Turnaj MFF
11.7. Festival Cup
14.-15.7. klubové víceukání
21.7. Ju-Turn
28.7. MK Promotion
1.8. Pohár mládeže = Dětská Tour
2.-3.8. Železiarne Podbrezová
4.8. BPA
11.-12.8. Mistrovství klubu na rány
15.-18.8. MMČR NA RÁNY
25.8. Eurogolf Group
26.8. HC Sparta - Raiffeisen
1.9. MK Promotion
3.-5.9. MMČR seniorů
8.-10.9. Finále Eurotel PGAC Cup
15.9. Jens Weissflog
17.-23.9. ChallengeTour
26.-27.9. TTG
29.9. Eurogolf Group
1.10. KV Hotel Cup III
5.10. ČR Advokacie
6.10. BPA
13.10. Fulín Cup
. HCP úterý   (24.4.-16.10.)    
Datum

KARLŠTEJN

5.5. Český kras
8.5. Setuza Cup
11.5. 2001 Imek Tour
14.5. PGA Or of Merit
18.5. Microsoft Cup
19.5. Čedok Classic Cup
20.5. Wrigley Kavka
26.5. Eurogolf Tour
2.-3.6. Eurotel
8.6. B.T.G.C.
9.6. DEBIS Cup
15.6. Lease Plan Cup
20.-24.6. MČR NA JAMKY
29.6. Rover Cup
30.6. Eurocity
5.7. Charity Cup
6.7. Karlík = Dětská Tour
4.8. Eurogolf Tour
10.8. Noc na Karlštejně
18.8. AUDI Cup
25.8. J. Walker Cup
31.8.-1.9. Family Cup
7.9. ING Bank
8.9. Renault
11.9. Guarant
13.9. ČSA
14.9. Diners Club + ČSA
15.-16.9. AMATEUR TOUR 2001
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
6.10. M3000
13.10. Karlštejnský handicap
20.10. Karlštejnský kapr
27.10. Cross
. HCP středy( 16.5. -17.10.)    
Datum

KLÁŠTER TEPLÁ

12.5. Zahájení sezóny
13.5. HCP neděle
26.5. Jarní Open
27.5. HCP neděle
9.6. Turnaj GKKT
10.6. HCP neděle
23.6. Turnaj GKKT
24.6. HCP neděle
7.7. President Cup
8.7. HCP neděle
14.-15.7. Kvalif. - Pohár klubů-JIHOZÁPAD
21.7. Turnaj GKKT
22.7. HCP neděle
11.8. Turnaj mládeže
25.8. HCP neděle
25.8. Srpnový turnaj
26.8. HCP neděle
8.9. Turnaj GKKT
9.9. HCP neděle
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
6.10. Cross Country
7.10. HCP neděle
Datum

KRAVAŘE

14.-15.4. Velikonoční turnaj
21.-22.4. Eclectic
5.5. Dětská Tour Morava
12.5. Slableford I a II
19.5. KAPPA KARTON Morava
20.5. KAPPA KARTON Morava
26.-27.5. Kravařská štika
2.6. Senátor Cup
3.6. Senátor Cup
9.-10.6. Lady Cup
16.6. ČSA
17.6. ČSA
30.6.-1.7. Hendikepový víkend I a II
7.7. BMW - HELAX
8.7. BMW - HELAX
14.-15.7. Senior Tour
21.-22.7. Hendikepový víkend III a IV
28.7. Čtyřhry
4.8. Kravaře - Ostrava
11.8. PHILIPS
12.8. PHILIPS
18.-19.8. Pohár starosty města
1.-2.9. Pohár prezidenta
8.9. ASA
9.9. ASA
15.-16.9. Dětská Tour Morava
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.-30.9. ADASH - mládež
6.10. Cross country
13.10. Stableford
Datum

LIBEREC

27.4. Čarodějnický turnaj
26.-27.5. Liberec Open
16.-17.6. ČSOB Cup
14.7. GENUS  Cup
4.8. Prestige-M Cup
18.8. 100 MEGA Cup
8.9. AIRMERINE Cup
15.9. FISCHER Cup
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
27.10. AUTOPROFI Cup
Datum

LÍŠNICE

5.5. Jarní Stableford
19.-20.5. Memoriál H. Tondera
2.6. Radiocom Cup
9.6. AUTO STAIGER CUP- Intermedia Tour
29.6.-1.7. Pohár H.Goldscheidera mládeže družstev
11.-12.8. Družstva - III. liga-JIHOZÁPAD
15.9. Pohár Líšnice
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.-30.9. Senior Tour a Líšnický Foursome
6.-7.10. Mistrovství GKL na jamky
13.10. Podzimní Stableford
listopad Pohár greenkeepera
prosinec prosinec- charitativní
. HCP čtvrtky   (od konce dubna)    
. HCP úterý-mládež (od konce dubna)    
Datum

LUBY

21.4. Jarní cena Lubů
28.4. STAMOZA Cup
8.5. MEDICLUB Tour
12.5. ZODAC Cup
26.5. Zámecká cena - CASCH
2.6. Singulair Cup
9.6. SALDO Cup
30.6. Fun Golf Game
14.7. Španělský Joo Cup
11.-12.8. Trojutkání Luby-Most-Teplice
8.9. Olšová vrata
15.9. Otakar Cup
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.9. Prezident Cup
3.11. Podzimní cena - Cash and Tango
Datum

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

1.5. Turnaj GCML
5.-6.5. GDC
8.5. Turnaj GCML
12.5. Turnaj GCML - Glenfiddich
13.5. Turnaj GCML
19.5. Kvalifikace PEUGEOT
20.5. Turnaj GCML + Senior Tour I.kolo
21.5. Senior Tour II.kolo
26.5. DIRECT Tour
27.5. Turnaj GCML
2.6. Turnaj GCML
9.-10.6. Turnaj GCML
16.-17.6. AMATEUR TOUR 2001
23.6. HOTELIÉR Cup
24.6. Turnaj GCML
25.-29.6. ME družstev seniorů
30.6. Finále PEUGEOT
1.7. Turnaj GCML
5.-6.7. Turnaj GCML
7.-8.7. Eurotel - PGAC
14.7. MERIDIAN
15.7. Kvalifikace Family Cup
21.7. DIRECT Tour
22.7. Turnaj GCML
25.-27.7. MČR juniorů a dorostu
28.-29.7. Turnaj GCML
30.7. Pohár mládeže = Dětská Tour
4.8. GOTTARDO BANK
5.8. Turnaj GCML
11.8. MANAGER Tour
12.8. Turnaj GCML
18.8. HARMONIE
19.8. Turnaj GCML - Glenfiddich
25.8. Turnaj GCML - King's Cup
26.8. Turnaj GCML
27.-30.8. Akademické MČR
1.9. ČSOB
2.9. Turnaj GCML
6.-9.9. FINÁLE MČR družstev
14.9. O.K. - K.O.
15.9. PAEGAS
16.9. Turnaj GCML
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.9. MANAGER Tour
30.9. Finále Generali Tour
6.-7.10. Česko - Moravská Amateur Tour
13.-14.10. Turnaj GCML
20.10. Turnaj GCML
21.10. Turnaj GCML - Cross Country
Datum

MOST

21.4. Jarní stableford
5.5. O "Zlatou Večku"
9.6. TCHIBO Cup
30.6.-1.7. Sponzorský turnaj
14.-15.7. Kvalif. - Pohár klubů-SEVEROZÁPAD
21.7. Turnaj suchých fervejí
19.8. Turnaj osobností
8.9. Podzimní TCHIBO CUP
15.9. AIR PRODUCT CUP
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.9. Mistrovství GC SPA
13.-14.10. Trojutkání Luby-Teplice-Most
21.10. Podzimní stableford
8.12. Mikulášský Cross Country
Datum

NOVÁ BYSTŘICE

20.5. golfshop Bohemia Trend Tournament
27.5. Volvo Trucks
2.6. Rabit - T.S.Bohemia
3.6. CONCACTEL Tour
10.6. HOU KAP CUP
16.6. Rabit  (začátečníci)
17.6. Golf-Plus Dunlop Tournament
24.6. QUO Cup
1.7. Commenda Tournament
8.7. DINERS CLUB Tour
14.7. Čechie Junior Tour
21.-22.7. Ladies Cup
4.8. Čechie Junior Tour
18.8. Allianz Tournament
9.9. CONTACTEL Tour
15.9. Rabit (začátečníci)
16.9. UNICO Tournament
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
14.10. VITANA Cup
28.10. Cross
Datum

OLOMOUC

14.4. Velikonoční turnaj
12.5. Májový sponzorský
16.6. UNIKOS Cup
11.8. Prezident Cup
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
13.10. Podzimní turnaj
Datum

PLZEŇ-DAROVÁ

5.5. klubový turnaj
2.6. klubový turnaj
17.6. HCP neděle
1.7. HCP neděle
14.7. Darovanské Open
21.7. Turnaj mládeže
29.7. HCP neděle
4.8. Pohár klubu na jamky
19.8. HCP neděle
2.9. HCP neděle
16.9. HCP neděle
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
Datum

PODĚBRADY

15.-16.4. Velikonoční turnaj
21.-22.4. Senior Tour + mládež
26.4. PGA Thomson Cup 2001
29.4. Happy Birthday Tour I
12.5. Pohár mládeže = Dětská Tour
19.-20.5. AMATEUR TOUR 2001
25.5. II.PIIS - ŠMIDBERSKÝ Cup
26.5. Firemní hry (od 14 h.)
27.5. Happy Birthday Tour II
1.-3.6. MMČR MID-amatérů
10.6. Happy Birthday Tour III
23.6. Manažerský turnaj
30.6.-1.7. Velká cena Choťánek
8.7. Happy Birthday Tour IV
14.-15.7. Mistrovství klubu na jamky
21.-22.7. Mistrovství klubu na jamky
12.8. Happy Birthday Tour V
25.-26.8. Pohár města Poděbrad
2.9. Happy Birthday Tour VI
6.9. Firemní turnaj
8.-9.9. Hvězdičkový turnaj
10.-12.9. ČR - SRN - senioři
15.9. IMEK GOLF TOUR 2001
16.9. BCC GOLF DAY
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
28.9. Poděbradská šlamastyka
13.-14.10. Závěrečný Texas Scramble
. HCP úterý    (10.4. -18.9.)    
Datum

PRAHA

21.4. Kontrolní turnaj
28.4. Turnaj mládeže
5.-6.5. Senior Tour
12.5. sponzorský turnaj
19.5. sponzorský turnaj
26.5. Wrigley
2.6. Dětský den
9.6. sponzorský turnaj
16.6. Möwenpick
23.6. CSC
30.6. sponzorský turnaj
7.7. sponzorský turnaj
14.7. sponzorský turnaj
21.7. sponzorský turnaj
28.7. sponzorský turnaj
4.-5.8. AMATEUR TOUR 2001
11.-12.8. Družstva - III. liga-SEVEROZÁPAD
18.8. sponzorský turnaj
25.8. sponzorský turnaj
1.9. Masters Dětská Tour 2001
8.9. Paggio
18.9. Debis
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.9. sponzorský turnaj
6.10. sponzorský turnaj
13.10. sponzorský turnaj
20.10. sponzorský turnaj
27.10. Country
. HCP úterý (17.4.-23.10.)
Datum

SEMILY

5.5. Pomerančový
12.5. V + M
26.5. Semilský sněhulák
2.-3.6. Old Driver Trophy
8.6. Sudet Cup
30.6. Melita
7.-8.7. Mistrovství GCS na jamky
14.-15.7. Generali
21.7. Pohár mládeže
11.-12.8. Družstva - III. liga-STŘED
18.8. Textilní
25.-26.8. Semily Open
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.-30.9. Mistrovství GCS ve čtyřhrách
13.10. Cimrman Cross Country Cup
Datum

SLAVKOV

6.-8.5. PRO-AM + G.I.A. a.s. Cup
12.5. KORYNA Cup
19.5. Česká pojišťovna
25.-26.5. RIETER ELITEX Cup
2.-3.6. GOLF + AUTOSALON
9.6. Framoz - ReCap
10.6. Webvision
16.6. DUFKOVÁ Cup
17.6. Český telecom
23.-24.6. GENERALI Cup
4.7. KB Cup
11.-12.8. Družstva - III. liga-VÝCHOD
18.8. JUREX Cup
24.-26.8. Finále - POHÁR KLUBŮ
1.-2.9. MERIDIAN Tour
8.9. Noční turnaj - PRAHA
9.9. ČSOB Cup
15.-16.9. Mistrovství klubu na rány
22.9. VETROPACK Cup
29.9. Bank Austria
14.10. INVEX Cup
Datum

SLUŠOVICE

5.5.  West Gem Jeans Cup
13.5. Technotronik Cup
19.-20.5. Czechpol Energy Cup
2.-3.6. Greta Cup
23.-24.6. StanleyCup
25.-26.8. Minutka Cup
8.-9.9. Diversey Lever Cup
15.-16.9. Mistrovství klubu na rány
6.-7.10. Prosper Cup
13.-14.10. Red Dog Cup
Datum

SVOBODNÉ  HAMRY

5.5. Májový stableford - Cena železných hor
12.5. Svítání
19.5. Jarní na jamky - Mistr.klubu jednotivců
2.6. Pohár dvojic na jamky
9.6. BOVIS Cup
16.6. Svobodné Hamry Open
23.6. MIVAL Cup
1.9. Pohár mládeže
8.9. Boťanův memoriál
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
28.9. Václavský Cross
6.10. Boňův šlajz
27.10. Bartákova koza (Sv.Hamry)
28.10. Bartákova koza (Svratka)
Datum

SVRATKA

14.-15.4 NATURAL Cup    G
16.4. Velikonoční   G
21.-22.4. Jarní stableford  P
5.-6.5. PMB Cup - Memoriál zakladatelů
12.5. HK Jihlava      G
19.-20.5. Bystřice Cup         P
26.-27.5. sponzorský       G
2.-3.6. ITECO Golf Cup a Senior Tour     P
9.-10.6. POHÁR VYSOČINY      G
16.-17.6. SGI Cup I. a  II.   P
23.-24.6. Reklama @ CONY I. a II.  P
30.6.-1.7. G - SERVIS Cup      G
5.7. Ericson Cup    P
6.7. Vodnický hrneček    P
14.-15.7. sponzorský       G
21.-22.7. SWELL Cup       P
28.-29.7. Přebor GCB na jamky
4.-5.8. Augustový + mládež      G
11.8. Tulipán - ING Group     P
12.8. Letní stableford      P
13.-17.8. Týden golfu    B
18.-19.8. MARS Cup    G
25.-26.8. ETA Golf Classic     P
1.-2.9. sponzorský       G
4.9. Indoor Golf Pardubice     G
8.-9.9. FOMEI Tournament     P
15.-16.9. FEMEX         G
22.-23.9. Mistrovství GCB
28.9. Turnaj mládeže         P
29.-30.9. Mistrovovství PGCB
6.-7.10. Chocholáčova paleta     G
13.-14.10. Pohár Novopackého Broučka   P
20.10. Železná        G
21.10. Cross        G
28.10. Bartákova koza      P 
. HCP čtvrtky (duben - říjen)    G
Datum

ŠILHEŘOVICE

14.4. Zahajovací
21.-22.4. Velikonoční turnaj
28.-29.4. Turnaj SGÚ
1.5. Dětský turnaj
5.-6.5. AMATEUR TOUR 2001
8.5. Májová osmnáctka
12.-14.5. Turnaj PGAC
18.5. VISION
19.5. Kvalifikace PEUGEOT
26.-27.5. Primátor Cup
2.6. Family Cup
3.6. Pohár mládeže = Dětská Tour
9.-10.6. Meridian Tour
15.-17.6. MČR družstev seniorů
24.6. Utkání PGCO - ZGCK
29.6. Raul
30.6.-8.7. Golfové prázdniny
3.7. Dětský turnaj
14.-15.7. Klasický turnaj
21.-22.7. Kvalifikace MČR družstev
28.-29.7. Mistrovství klubu na rány
4.8. Utkání ZGCK - PGCO
11.8. Dětský turnaj
18.8. Eurogolf
25.-26.8. Memoriál Jana Cieslara
1.-2.9. MARETI
8.-9.9. Union Banka
15.-16.9. Pohár ředitele TJ NHO
22.-23.9. Millenium Business Tour 2001
29.-30.9. Putovní pohár prezidenta PGCO
27.-28.10. Cross Country
Datum

ŠTIŘÍN

5.5. Zahájení sezóny
2.6. Ringhoffer Open
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
29.9. Závěr sezóny
Datum

ZLÍN

21.-22.4. Utkání Zlín Slušovice
28.4. sponzorský turnaj
8.5. Májový stableford
26.5. Primátor Cup 2001
27.5. Turnaj mládeže
16.6. O Pohár Medeakultur
23.6. sponzorský turnaj
30.6. Letní stableford SIM 2001
14.-15.7. Kvalif. - Pohár klubů-VÝCHOD
4.8. Pohár Kooperativy
5.8. Utkání Zlín-Hrádek
18.8. BMW Cup 2001
1.9. V.H.A. Cup 2001
2.9. Turnaj mládeže
9.9. 4YOU Cup
15.9. sponzorský turnaj
22.-23.9. Mistrovství klubu na rány
6.10. Podzimní RVI 2001
13.10. Pohár prezidenta klubu GSCZ
20.10. Studentský crosscountry
Datum

Alfrédov

14.4. Velikonoční turnaj
5.5. Klubový turnaj
23.6. Pohár klubu na jamky
18.8. HCP sobota
1.9. Karlík Cup
8.9. Sponzorský turnaj
22.9. Mistrovství klubu na rány

odd_iron.gif (543 byte)