DĚTSKÝ VÁNOČNÍ TURNAJ GKL S LIŠKOU
Erpet Golf Centrum Praha
17.12.2000

Výsledky kategorií: do 8 let   do 10 let   do 12 let   do 14 let    výsledky celkem

Dětský vánoční turnaj s Liškou pořádali společně, v rámci letité dobré spolupráce, golfové kluby Líšnice a Erpet. Jak víte, turnaj se spořitelní Liškou je určen dětem bez handicapu nebo zelené karty, tedy hlavně těm menším a začínajícím. Zde je kategorií méně: do 8let, do 10 let, do 12 let a do 14 let.  První dvě kategorie hrály jako obvykle Stableford, druhé dvě kategorie starších hráčů hrály na rány. Účast byl přiměřená poslednímu dětskému turnaji v tomto roce, ale na ploše bylo živo až až.  Jako obvykle si přízní dětí ohříval dušičku prezident federace Hanuš Goldscheider. Medaile dostali jenom ti nejlepší, ale i ostatních cen bylo požehnaně. Bez odměny neodešel jediný malý hráč.

Kategorie nejmenších, do 8 let. Zvítězila Jessica Kordová (uprostřed), druhé místo získala Karolínka Slapníčková (velvo), třetí místo obsadil Karel Berounský (vpravo). Kategorie do 10 let. Zvítězil Martin Konečný (uprostřed), druhé místo obsadil Michal Oravec (vlevo), třetí příčku obsadil Petr Václavek (vpravo).

V kategorii do 12 let zvítězil Oto Kadavý (uprostřed), druhé místo získal Jakub Šafránek (vlevo) a  na třetí pozici se umístil Martin Pospíšil (vpravo). Nejstarší kategorii do 14 let vyhrála s přehledem Hanka Kunzlová (uprostřed), druhý byl David Frouz (vlevo) a třetí místo získal Pavel Václavovič (vpravo).

Samantha Budínová, která přišla hrát pro menší děti exhibici a nedorazili jí kolegové (patří do silnější túry Paegas), získala za odměnu alespoň cenu za nejlepší přihrávku. Tato golfová drobotina má věkové rozpětí od dvou do desíti let. Již nyní tráví neděle na golfových turnajích a získává zkušenosti ze soutěžního prostředí. To je to, z čeho můžeme mít radost, z čeho nám porostou budoucí mistři.