1.ročník memoriálu Hanuše Goldscheidera - Karlovy Vary
MUŽI 0-18.0 - Rány bez vyrovnání (1. kolo) - 28.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  ORDNUNG Mikuláš  PKGK  MŽ   1.3  70 (38)      70   1.1
 2.  SKOPOVÝ Petr  GCKV  MŽ   1.9  71 (38)      71   1.7
 3.  HOLUB Martin  PKGK  MŽ   4.3  73 (39)      73   4.0
 4.  TINTĚRA Lukáš  GCKV  MŽ   5.1  73 (39)      73   4.5
 5.  HANEK Jaroslav  GCKV  MŽ   4.9  76 (36)      76   4.9
 6.  TRNĚNÝ Milan  GCKV  MŽ   6.2  76 (38)      76   5.8
 7.  MATOUŠEK Oldřich  GCKV  MŽ   9.3  77 (40)      77   8.5
 8.  HLAVÁČEK Jan  GCKV  MŽ   11.7  78 (42)      78   10.4
 9.  PŘÍHODA Karel  GCKV  MŽ   8.2  78 (38)      78   7.8
 10.  TINTĚRA Jan  GCKV  MŽ   6.9  80 (34)      80   6.9
 11.  STANISLAV Josef  GCKV  MŽ   7.2  80 (35)      80   7.2
 12.  PROCHÁZKA Dalibor  GCKV  MŽ   8.2  81 (36)      81   8.2
 13.  KRČMÁŘ Antonín  GCP  MŽ   11.1  82 (37)      82   10.9
 14.  ŘEZANINA Jiří  GKČ  MŽ   8.8  82 (35)      82   8.8
 15.  ZEDNÍČEK Jan  GCKV  MŽ   7.6  83 (33)      83   7.7
 16.  STANISLAV Jakub  GCKV  MŽ   12.6  83 (38)      83   12.0
 17.  STANĚK Vilém  I.GCM  MŽ   12.7  83 (38)      83   12.1
 18.  MAŠÍN Emanuel  GCP  MŽ   6.6  84 (30)      84   6.7
 19.  JŮZA Zdeněk  GCKV  MŽ   13.2  85 (36)      85   13.2
 20.  SEDLÁK Prokop Ing.  GKL  MŽ   10.8  85 (34)      85   10.8
 21.  URBAN Jan  GCML  MŽ   15.3  86 (38)      86   14.7
 22.  TOBRMAN Oldřich  GCML  MŽ   12.5  86 (35)      86   12.5
 23.  KORÁB Vladimír  GCKV  MŽ   13.2  86 (35)      86   13.2
 24.  ARGMAN Vlastimil  GCKV  MŽ   13.8  86 (36)      86   13.8
 25.  UHER Oldřich  GCEP  MŽ   6.7  86 (28)      86   6.8
 26.  EHRENBERGER Ilja  PKGK  MŽ   9.2  88 (29)      88   9.3
 27.  SPOHR Sylvio  1.JČB  MŽ   11.5  88 (33)      88   11.5
 28.  KOCIÁN Alexandr  GCKV  MŽ   13.5  88 (34)      88   13.5
 29.  REBJONOK Alexandr  GCKV  MŽ   18.0  89 (38)      89   17.4
 30.  STEINER Vojtěch  GCP  MŽ   13.8  89 (33)      89   13.8
 31.  ŠRETR Martin  GCKV  MŽ   16.1  90 (36)      90   16.1
 32.  BALEK Zdeněk  GCKV  MŽ   10.0  90 (31)      90   10.1
 33.  PITHART Jaroslav  GCPY  MŽ   11.9  90 (30)      90   12.0
 34.  POKORNÝ Martin  GCŠ  MŽ   8.9  90 (28)      90   9.0
 35.  POLÁČEK Petr  GCKV  MŽ   12.0  91 (29)      91   12.1
 36.  RAKIČ Borisav  GCEP  MŽ   10.7  91 (29)      91   10.8
 37.  BOSÁK Ondřej  GCEP  MŽ   14.5  91 (33)      91   14.5
 38.  HEMR Karel  GCL  MŽ   15.0  92 (34)      92   15.0
 39.  PECIČ Ranko  GCP  MŽ   14.5  92 (33)      92   14.5
 40.  HERMAN Jan  GCŠ  MŽ   13.8  92 (30)      92   13.9
MUŽI 0-18.0 - Rány bez vyrovnání (pokračování)
 Celkem vysl.
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  HCP nový
 41.  GREIF Karel  GCP  MŽ   11.8  93 (27)      93   11.9
 42.  NOVOTNÝ Miroslav  GCML  MŽ   9.2  93 (24)      93   9.3
 43.  MATOUŠEK Josef  GCEP  MŽ   15.6  93 (31)      93   15.7
 44.  ŠTEBEL Edgar Petr  GCKV  MŽ   12.1  93 (27)      93   12.2
 45.  NOSEK František sen.  GCKV  MŽ   17.7  93 (35)      93   17.7
 46.  KRATOCHVÍL Petr  PKGK  MŽ   15.1  96 (28)      96   15.2
 47.  ŠIMONEK Jiří  GCKV  MŽ   17.9  97 (31)      97   18.0
 48.  VESELÝ Milan  GCML  MŽ   10.0  97 (24)      97   10.1
 49.  MLČOCH Jiří  GCEP  MŽ   14.7  98 (28)      98   14.8
 50.  MORAVEC Ladislav  GKČ  MŽ   12.7  98 (26)      98   12.8
 51.  ČAJKO Igor  GCEP  MŽ   8.9  103 (21)      103   9.0
 52.  KUBA Martin  GCKV  MŽ   17.7  112 (21)      112   17.8
 53.  VOPIČKA Karel  GCEP  MŽ   6.7  scr (0)         6.8
MUŽI 18.1-28.0 - Rány bez vyrovnání (1. kolo) - 28.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  SVOBODA Ludvík  I.GCM  MŽ   20.3  88 (41)      88   18.3
 2.  IPSER Ivo  GCCP  MŽ   22.0  89 (42)      89   19.6
 3.  MACH Robert  GCKV  MŽ   18.5  90 (37)      90   18.1
 4.  GERNER Jan  GKHNV  MŽ   20.2  91 (38)      91   19.4
 5.  JANDÍK Zdeněk  GKKT  MŽ   18.8  91 (37)      91   18.4
 6.  BULLA Peter  GCKV  MŽ   18.6  93 (34)      93   18.6
 7.  LÁZNIČKA František  I.GCM  MŽ   19.6  94 (34)      94   19.6
 8.  KOKEŠ Jaroslav  GCNB  MŽ   20.2  95 (34)      95   20.2
 9.  BĚLOHUBÝ Jan  GCPY  MŽ   24.1  96 (37)      96   23.7
 10.  KARÁSEK Jan  GCPY  MŽ   21.3  97 (34)      97   21.3
 11.  MATOLÍN Radim  GCKV  MŽ   18.2  98 (29)      98   18.3
 12.  MACHÁČEK Vítězslav  GCKV  MŽ   22.3  98 (33)      98   22.3
 13.  PRAVDA Ivo  I.GCM  MŽ   19.4  99 (31)      99   19.5
 14.  SEKULA Karel  GCKV  MŽ   23.2  100 (36)      100   23.2
 15.  POLANSKÝ Jiří  GCKV  MŽ   28.0  102 (38)      102   27.0
 16.  VAŽANSKÝ Jakub  GCPY  MŽ   19.1  103 (28)      103   19.2
 17.  BRICHTA Daniel  1.JČB  MŽ   24.8  104 (31)      104   24.9
 18.  DVOŘÁK Vlastimil  PKGK  MŽ   24.9  106 (29)      106   25.0
 19.  PAGGIO Ivan  GCP  MŽ   21.4  106 (28)      106   21.5
 20.  SMRŽ Martin  GCA  MŽ   24.0  106 (28)      106   24.1
 21.  PROKOP Petr  PKGK  MŽ   23.8  106 (29)      106   23.9
 22.  MUCHA Zdeněk  GCKV  MŽ   23.0  108 (26)      108   23.1
 23.  BITTERMANN Maxmillian  GCKV  MŽ   22.3  114 (20)      114   22.4
 24.  EREMIÁŠ Luděk  GCEP  MŽ   22.6  116 (21)      116   22.7
 25.  PTÁČEK Petr st.  GCKV  MŽ   19.4  scr (0)         19.5
MUŽI 28.1-ZK - Stableford s vyrovnáním (1. kolo) - 28.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  ŠVARC Jiří  GCML  MŽ   28.0  43      43   24.8
 2.  KARBAN Tomáš  GCPY  MŽ   28.2  42      42   25.4
 3.  ŘÍHA Miloš  GCKV  MŽ   33.5  42      42   30.5
 4.  KUBIŠTA Martin  GCCSH  MŽ   36.0  42      42   33.0
 5.  MARTYKÁN Tomáš  GCCKD  MŽ   36.0  42      42   33.0
 6.  ŠVARC Jiří  GCL  MŽ   28.1  38      38   27.1
 7.  JAROŠ Zdeňek  GCNB  MŽ   32.1  38      38   31.1
 8.  MATOUŠEK Tomáš  I.GCM  MŽ   35.0  37      37   34.5
 9.  LUPÍNEK Václav  GCKV  MŽ   28.4  31      31   28.4
 10.  BOSÁK Peter  GCL  MŽ   29.9  29      29   30.1
 11.  UHER Pavel  GCEP  MŽ  ZK  42      42  ZK
ŽENY 0-28.0 - Rány bez vyrovnání (1. kolo) - 28.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  BALKOVÁ Marta  GCKV  ŽČ   3.8  70 (43)      70   3.1
 2.  NEUMANOVÁ Linda  GCKV  ŽČ   8.4  85 (33)      85   8.5
 3.  HOLUBOVÁ Iveta  PKGK  ŽČ   8.6  86 (33)      86   8.7
 4.  BUDÍNOVÁ Lenka  GCKV  ŽČ   18.7  90 (39)      90   17.7
 5.  KADEŘÁBKOVÁ Marie  GCKV  ŽČ   13.4  91 (34)      91   13.4
 6.  BĚLOHUBÁ Marie  GCPY  ŽČ   12.7  91 (32)      91   12.8
 7.  MATOUŠKOVÁ Jana  GCKV  ŽČ   19.4  94 (36)      94   19.4
 8.  ŠTIKOVÁ Dagmar  GCKV  ŽČ   12.4  96 (30)      96   12.5
 9.  BALKOVÁ Zdeňka  GCKV  ŽČ   18.0  97 (32)      97   18.1
 10.  UHROVÁ Iveta  GCEP  ŽČ   19.1  102 (28)      102   19.2
 11.  MACHAČKOVÁ Alena  GCKV  ŽČ   21.7  103 (31)      103   21.8
 12.  SYROVÁTKOVÁ Ilona  GCEP  ŽČ   18.7  104 (26)      104   18.8
 13.  ARGMANOVÁ Šárka  GCKV  ŽČ   25.7  107 (31)      107   25.8
 14.  DVOŘÁKOVÁ Elena  GKKT  ŽČ   27.0  112 (33)      112   27.0
 15.  SKOPOVÁ Margita  GCKV  ŽČ   25.9  112 (27)      112   26.0
 16.  TOBRMANOVÁ Eva  GCML  ŽČ   24.8  118 (24)      118   24.9
ŽENY 28.1-ZK - Stableford s vyrovnáním (1. kolo) - 28.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  BARCALOVÁ Milena  GCKV  ŽČ   36.0  39      39   34.5
 2.  KOCANDOVÁ Hana  GCNB  ŽČ   31.2  37      37   30.7
 3.  WEAGOVÁ Jana  GCKV  ŽČ   34.9  33      33   34.9
 4.  ŠMÍDOVÁ Lenka  GCKV  ŽČ   31.9  28      28   32.1
 5.  VAŽANSKÁ Radka  GCPY  ŽČ   29.2  20      20   29.4
 6.  STAŇKOVÁ Veronika  I.GCM  ŽČ  ZK  5 (25)      5  ZK
 7.  PECIČOVÁ Jitka  GCŠ  ŽČ  ZK  3 (17)      3  ZK