Mezinárodní mistrovství ČR juniorů,dorostu a žáků - Mariánské Lázně
čtvrtek 26.7.2001
Junioři - Rány bez vyrovnání (2. kolo) - 25.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  HOLUB Miroslav  GCS  MB   -0.3  73 (37)  77 (32)    150   -0.3
 2.  SVOBODA Roman  GKČ  MB   0.3  73 (36)  77 (32)    150   0.4
 3.  HOLÝ JUN. Jiří  GKČ  MB   4.4  76 (38)  75 (39)    151   3.9
 4.  NIČ Petr  GCP  MB   0.1  81 (32)  72 (37)    153   0.1
 5.  MELICHAR Lukáš  GCKV  MB   6.4  80 (36)  75 (41)    155   5.4
 6.  SKOPOVÝ Petr  GCKV  MB   1.7  76 (35)  81 (33)    157   1.8
 7.  JANDA Jakub  GCP  MB   5.7  81 (34)  77 (38)    158   5.3
 8.  BEŠTA Martin  GCEP  MB   4.9  84 (30)  76 (39)    160   4.4
 9.  LEIMBERGER Michal  GCA  MB   7.2  84 (34)  76 (41)    160   6.2
 10.  ŠEVČÍK Tomáš  PKGK  MB   3.2  83 (30)  77 (36)    160   3.3
 11.  VANCL Martin  GCS  MB   4.9  82 (32)  82 (35)    164   5.0
 12.  STRACHOTA Květoslav  GKL  MB   4.4  84 (31)  83 (31)    167   4.6
 13.  FIALA Josef  GCA  MB   8.0  85 (33)  84 (35)    169   8.1
 14.  TOMÁŠEK Petr  GCKV  MB   5.9  88 (29)  83 (33)    171   6.1
 15.  ŘEZANINA Martin  GCEP  MB   8.8  86 (33)  86 (34)    172   8.9
 16.  WERNER Robert  PGCO  MB   7.2  88 (29)  85 (32)    173   7.4
 17.  ŠIMEK Vít  GCP  MB   4.7  83 (32)  90 (27)    173   4.9
 18.  GOLC David  JGCC  MB   11.9  88 (34)  89 (34)    177   11.9
 19.  ŠEDINA Marek  GCML  MB   9.1  91 (29)  87 (32)    178   9.3
 20.  LAZAR Jan  GCPY  MB   10.5  89 (33)  90 (33)    179   10.7
 21.  MICZAN Martin  GCML  MB   9.9  96 (25)  85 (36)    181   10.0
 22.  HROUDA Lukáš  GCML  MB   9.8  89 (31)  92 (29)    181   10.0
 23.  MAREŠ Otakar  GCB  MB   11.6  91 (32)  91 (31)    182   11.8
 24.  FULÍN Zbyněk  GCP  MB   11.7  86 (36)  96 (27)    182   11.8
 25.  PEŠTA Daniel  GCS  MB   8.3  91 (27)  92 (27)    183   8.5
Dorostenci - Rány bez vyrovnání (2. kolo) - 25.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  DAMBORSKÝ Petr  GCŠ  MB   4.4  80 (34)  79 (35)    159   4.5
 2.  LÉBL Ondřej  GKL  MB   7.8  78 (40)  81 (37)    159   6.8
 3.  KORDA Lukáš  PGCO  MB   4.6  85 (29)  79 (35)    164   4.7
 4.  MAKOVSKÝ Petr  GCH  MB   9.6  85 (35)  80 (40)    165   8.8
 5.  MÁJ Pavel  GCEP  MB   8.8  78 (41)  87 (31)    165   7.9
 6.  ZEDNÍČEK Jan  GCKV  MB   7.6  85 (32)  81 (37)    166   7.5
 7.  KORDA Pavel  PGCO  MB   7.2  87 (34)  80 (37)    167   7.0
 8.  TINTĚRA Lukáš  GCKV  MB   4.8  81 (33)  86 (28)    167   5.0
 9.  RÁJA Miroslav  GCA  MB   9.9  86 (35)  82 (38)    168   9.5
 10.  KLIKAR Jan  GCS  MB   5.2  83 (33)  85 (30)    168   5.4
 11.  HART Dominik  GCEP  MB   14.5  88 (37)  82 (43)    170   12.1
 12.  VOPRŠÁL František  GCKV  MB   10.5  85 (39)  85 (36)    170   9.9
 13.  HAVRÁNEK Štěpán  GCS  MB   8.0  85 (34)  86 (33)    171   8.1
 14.  FRANK Petr  GCA  MB   9.9  84 (36)  87 (33)    171   10.0
 15.  KLAUS Marek  GCEP  MB   10.6  86 (35)  87 (34)    173   10.6
 16.  PETRÁČEK Jan  GCH  MB   14.4  87 (39)  87 (37)    174   13.2
 17.  PSOHLAVEC Karel  CGC  MB   9.8  86 (35)  88 (32)    174   9.9
 18.  PŘÍHODA Karel  GCKV  MB   8.0  89 (29)  86 (32)    175   8.2
 19.  SKALLE Viktor  GCPY  MB   7.8  89 (29)  86 (32)    175   8.0
 20.  LÍPA Martin  GCKO  MB   13.4  95 (31)  81 (43)    176   11.4
 21.  JEHLIČKA Zdeněk  GCPY  MB   11.2  91 (30)  85 (37)    176   11.1
 22.  PEŘICH Jakub  PGCO  MB   11.0  91 (33)  86 (36)    177   11.1
 23.  RŮŽIČKA Marek  PGCO  MB   8.6  90 (29)  88 (31)    178   8.8
 24.  MRÁZIK Lukáš  CGC  MB   8.5  90 (30)  89 (30)    179   8.7
 25.  HOLUB Tomáš  GCPY  MB   11.2  90 (33)  91 (33)    181   11.4
 26.  MATOUŠEK Martin  CGC  MB   13.5  90 (34)  92 (33)    182   13.5
 27.  KRATOCHVÍL JUN. Petr  PKGK  MB   10.0  93 (29)  90 (31)    183   10.2
 28.  ŠKARDA JUN. Jaroslav  PKGK  MB   5.5  89 (27)  94 (27)    183   5.7
 29.  STREJC Josef  PKGK  MB   14.5  94 (32)  90 (36)    184   14.6
 30.  BUCHTA Štěpán  GCS  MB   11.1  93 (28)  95 (28)    188   11.3
 31.  KŮS Ondřej  GCŠ  MB   11.9  95 (28)  94 (30)    189   12.1
 32.  STANISLAV Jakub  GCKV  MB   13.1  93 (33)  96 (29)    189   13.2
 33.  JERMÁŘ Michael  GCP  MB   14.0  96 (29)  94 (32)    190   14.2
 34.  PETEREK Martin  ZGCK  MB   12.4  94 (30)  102 (24)    196   12.6
 35.  BOSÁK Ondřej  GCEP  MB   14.3  104 (22)  94 (31)    198   14.5
 36.  ZAMRZLA David  GCKV  MB   13.1  107 (22)  93 (32)    200   13.3
Žáci - Rány bez vyrovnání (2. kolo) - 25.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  VÁCLAV Petr  GCŠ  MŽ   8.7  82 (35)  76 (41)    158   7.7
 2.  PETELE Kryštof  GCML  MŽ   11.7  85 (36)  85 (37)    170   11.4
 3.  TRUBAČ Jan  GCKV  MŽ   10.4  85 (34)  88 (31)    173   10.5
 4.  NOSEK František ml.  GCKV  MŽ   14.2  84 (39)  89 (33)    173   13.3
 5.  PRINC Lukáš  GCEP  MŽ   11.1  89 (31)  87 (34)    176   11.2
 6.  VOZNICA Štěpán  ZGCK  MŽ   17.8  88 (39)  88 (38)    176   16.3
 7.  ŠAROCH Jan  GCEP  MŽ   11.9  93 (28)  87 (34)    180   12.0
 8.  ZULÁK Vilém  GCEP  MŽ   15.1  99 (26)  85 (41)    184   13.7
 9.  MALEC Tomáš  GCŠ  MŽ   17.4  89 (38)  95 (34)    184   16.8
 10.  HOVĚZÁK Jan  GKAB  MŽ   12.9  96 (27)  89 (34)    185   13.0
 11.  RYBA Jan  GCKV  MŽ   15.4  90 (35)  95 (30)    185   15.5
 12.  MERGL Jan  GCML  MŽ   13.1  99 (25)  87 (36)    186   13.2
 13.  BÁRTA Vladimír  GCEP  MŽ   10.8  95 (29)  91 (29)    186   11.0
 14.  DOKA Viktor  GCML  MŽ   13.2  92 (30)  95 (27)    187   13.4
 15.  MLČOCH Tomáš  GCP  MŽ   17.5  98 (30)  90 (37)    188   17.3
 16.  FREUND Daniel  GCKV  MŽ   16.6  89 (37)  99 (32)    188   16.4
 17.  KORDA Jiří jun.  PGCO  MŽ   17.8  96 (31)  96 (31)    192   18.0
 18.  NECHANICKÝ Rudolf jn.  GCML  MŽ   14.1  96 (27)  98 (26)    194   14.3
 19.  UHER Tomáš  GCEP  MŽ   15.6  104 (23)  94 (31)    198   15.8
 20.  CHRÁSTEK Michal  GCBŘ  MŽ   13.6  103 (22)  96 (27)    199   13.8
 21.  SVĚNTEK Martin  PGCO  MŽ   15.1  101 (23)  98 (28)    199   15.3
 22.  PŘÍHODA Martin  GCKV  MŽ   12.6  108 (17)  96 (29)    204   12.8
 23.  ZAMRZLA Lukáš  GCKV  MŽ   18.2  103 (25)  102 (26)    205   18.4
 24.  VLČEK Adam  1.JČB  MŽ   17.0  103 (26)  103 (26)    206   17.2
 25.  MELECKÝ Josef  ZGCK  MŽ   17.7  101 (27)  107 (23)    208   17.9
Juniorky - Rány bez vyrovnání (2. kolo) - 25.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  KVÍDOVÁ Petra  GCŠ  ŽM   1.8  72 (42)  77 (36)    149   1.2
 2.  POTUŽNÍKOVÁ Zuzana  GCP  ŽM   5.2  79 (39)  80 (37)    159   4.4
 3.  KOPEJTKOVÁ Stanislava  GCML  ŽM   3.5  82 (34)  80 (36)    162   3.6
 4.  SAMKOVÁ Stanislava  GCKV  ŽM   4.5  90 (29)  84 (33)    174   4.7
 5.  NEUMANOVÁ Linda  GCKV  ŽM   8.3  90 (34)  91 (31)    181   8.4
 6.  MĚCHOVÁ Monika  PGCO  ŽM   10.6  87 (37)  95 (30)    182   10.5
 7.  KLÁSKOVÁ Dagmar  ZGCK  ŽM   15.0  98 (33)  95 (34)    193   15.0
Dorostenky - Rány bez vyrovnání (2. kolo) - 25.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  KŘÍŽOVÁ Markéta  GCML  ŽM   9.2  81 (41)  80 (41)    161   7.2
 2.  ŠAROCHOVÁ Lucie  GCEP  ŽM   9.4  85 (37)  77 (45)    162   7.4
 3.  NECHANICKÁ Edita  GCML  ŽM   5.8  82 (36)  83 (35)    165   5.8
 4.  HYKOVÁ Šárka  GCS  ŽM   12.6  83 (43)  84 (40)    167   10.0
 5.  KODEJŠOVÁ Martina  GCS  ŽM   11.2  86 (38)  84 (40)    170   10.0
 6.  VERTCHENOVA Maria  GCKV  ŽM   9.9  84 (39)  89 (34)    173   9.3
 7.  KLIKAROVÁ Lenka  GCS  ŽM   14.5  85 (43)  91 (35)    176   12.4
 8.  HERKOVÁ Silvie  PGCO  ŽM   14.4  87 (41)  91 (36)    178   12.9
 9.  BUZICKÁ Tereza  GCŠ  ŽM   9.9  94 (31)  90 (33)    184   10.1
 10.  HENCLOVÁ Lucie  CGC  ŽM   13.6  95 (34)  90 (39)    185   12.7
 11.  MATĚJKOVÁ Tereza  GCEP  ŽM   14.1  92 (36)  93 (35)    185   14.1
 12.  KREJSOVÁ Kristýna  GKKT  ŽM   15.6  85 (45)  100 (26)    185   13.0
 13.  VAVŘENOVÁ Jana  GCS  ŽM   18.4  94 (39)  92 (40)    186   16.3
 14.  MARZOVA Andrea  GCKV  ŽM   14.9  93 (37)  93 (37)    186   14.3
 15.  JANOUDOVÁ Hana  GCML  ŽM   12.7  98 (32)  96 (31)    194   12.9
 16.  HOLIŠOVÁ Veronika  PGCO  ŽM   17.7  100 (32)  108 (27)    208   17.9
Žákyně - Rány bez vyrovnání (2. kolo) - 25.07.01
 Jméno  Klub    HCP před  1. Vysl.  2. Vysl.  3. Vysl.  Celkem vysl.  HCP nový
 1.  ELIÁŠOVÁ Sabrina  GCML  ŽČ   14.7  90 (38)  89 (38)    179   13.5
 2.  DITTERTOVÁ Silvie  GCML  ŽČ   12.3  91 (35)  91 (35)    182   12.3
 3.  DUDYSOVÁ Agáta  BGK  ŽČ   14.0  93 (34)  95 (34)    188   14.0
 4.  UHROVÁ Nicole  GCEP  ŽČ   15.1  98 (31)  91 (38)    189   14.6
 5.  BUDÍNOVÁ Samanta  GCEP  ŽČ   14.7  99 (28)  94 (35)    193   14.8
 6.  KOTKOVÁ Jana  JGCC  ŽČ   18.7  103 (30)  94 (38)    197   18.1
 7.  SVOBODOVÁ Hana  GCKV  ŽČ   21.5  104 (32)  110 (26)    214   21.6
 8.  KUBALOVÁ Aneta  GKL  ŽČ   17.3  114 (22)  102 (29)    216   17.5
 9.  ŠEBESTOVÁ Marie  PGCO  ŽČ   23.2  117 (26)  102 (35)    219   23.3